Sherr për ujin e pijshëm në Librazhd, 3 persona dhunojnë një të moshuar me lopatë

Sherr për ujin e pijshëm në Librazhd, 3 persona dhunojnë një të moshuar me lopatë

Foto ilustruese

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur në Librazhd ku 3 persona kanë dhunuar me sende të forta një të moshuar.

Ata e kanë gjuajtur me lopatë në bark.  E moshuara ka bere denoncim ne polici dhe pritet te zbardhet ngjarja e plotë.

në përditësim... 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

1 Qershori, Meta: Duam një Shqipëri të sigurt për fëmijët

1 Qershori, Meta: Duam një Shqipëri të sigurt për fëmijët