Shiten mbi 5 mijë bileta, ‘Tirona Fanatics’ braktis stadiumin

Për ndeshjen e sotme janë shitur mbi 5 mijë bileta, ndërkohë që grupimi “Tirona Fanatics” nuk do të jenë në mbështetje të bardhebluve.


Lajmi kryesor:

Partizani fiton derbin me përmbysje, komandon Tiranën dhe Superioren


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Rama nxjerr pamje nga inaugurimi i Teatrit të Operas dhe Baletit: Kushte dinjitoze për të qenë në lartësinë e zërave të njohur në botë