Shkarkimi i Nanos, Meta: Kokë turku, se lidhjet e bandave janë të drejtpërdrejta me ministra e kryeministrin

Ish-presidenti Ilir Meta ka reaguar për  shkarkimin e Gledis Nanos.

“Shkarkimi i Nanos vendim i çuditshëm. Kokë turku, ashtu si janë bërë më herët edhe ministra dhe drejtor të tjerë policie. Se lidhjet e bandave janë të drejtpërdrejta me ministra e kryeministra”, tha Meta.

 


Lajmi kryesor:

REAGIMET/ Shkarkimi i Nanos, ambasada e SHBA: Mirënjohje! Ishte partner i fortë! Meta: ‘Kokë turku’! Berisha: Viktimë e lidhjeve Rama-Çuçi


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se miratimi i rezolutës e bën më efikase luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

'Forbes España': Shqipëria mes destinacioneve të preferuara ndërkombëtare të spanjollëve këtë verë

'Forbes España': Shqipëria mes destinacioneve të preferuara ndërkombëtare të spanjollëve këtë verë