POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shkëlzen Berisha sulmon hapur ndërkombëtarët: Po promovoni 'Putinizmin'

shkelzen berisha

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka bërë një reagim të ashpër ndaj prezencës ndërkombëtare të BE, OSBE dhe SHBA në Shqipëri, të cilët kanë dënuar protestën e dhunshme të 11 majit.

Shkëlzen Berisha në shkrimin e tij i quan ndërkombëtarët si promovues të "putinizmit". Ndër të tjera  djali i Sali Berishës e minimizon sulmin e bërë ndaj ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchardt duke futur në thonjza fjalën sulm.

"Diplomate qe do duhej te mbronin fjalen dhe voten e lire, promovojne "Putinizmin" duke nxitur arrestimin e atyre qe "guxojne" ti "SULMOJNE" me parulla." shkruan Shkëlzen Berisha,

Kujtojmë se pak ditë më parë, një grup të rinjsh i shkuan tek shtëpia shefit të prezencës së OSBE-së në Shqipëri, ku shkruan në muri “Borchard të të vijë turp”.

E.L./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Hinglateri: 18/05/2019 18:09

  Lirine ku ta kesh o by... qi...

  Përgjigju
 • asolingo: 16/05/2019 19:47

  Shkelzen e ndriti baba jot dhe do japesh mend dhe ti dhe ku tek europianet,o bablok kuptoje qe Shqiperia nuk eshte as e jotja as e babes tend as e pf e ku di une eshte e gjithe shqiptareve.

  Përgjigju
 • SHQIPTARI: 16/05/2019 12:10

  Pse me ngjan si kinez ky zyrrat i mua. Shnet.

  Përgjigju
 • Besford këlluf gjoleka: 15/05/2019 23:14

  Shikoni se çfar fytyre i ka bër i madhi Z O T këtij?

  Përgjigju
 • Shkodrani: 15/05/2019 22:03

  PO TË VJEN DITA MË TA SHKËRDHY RRACËN TANDE ME DREJTSI O KRIMINEL ORDINER

  Përgjigju
 • Qori: 15/05/2019 21:15

  O kanceri shqiperis kush ta zgjat ty mikrofonin o t q..... ropt e shpis

  Përgjigju
 • Xyz: 15/05/2019 21:13

  Bum me mire do te shkonte keshtu Te qrojne koka peshku te qelbur ne qelbetore se boll kane thithur ajer te paster neper Vila me para te vjedhura

  Përgjigju
 • DULJA: 15/05/2019 21:00

  SHKO more bajge pjelle e keqe hyyyy

  Përgjigju
 • Bcm: 15/05/2019 20:43

  Ty do ta cojne mamin dhe babin te pastrojne koka peshku ne pleqeri nderkombetaret po prit edhe pak ti o fytyre e qelbur serb

  Përgjigju
 • Taku: 15/05/2019 20:03

  Shkelzen Berisha personalitet I shquar qe do e degjojne nderkombetaret?Ketu qeshim fort,Ndoshta benson se e kane trike ose fjala e tij ka peshe,vazhdo Shkelzen me ankesa dhe dhimbje 5-7 dite do kesh perioda,te shkuara o bublesh

  Përgjigju