Librazhd/ Shkëndijë elektrike, shtylla e tensionit të ulët përfshihet nga flakët

Pamje nga flakët në Librazhd

Një shtyllë e tensionit të ulët në qytetin e Librazhdit u përfshi nga flakët ditën e sotme.

Flakët shpërthyen si pasojë e një shkëndije elektrike.

Mësohet se aty është vendosur një transformator i ri por fatmirësisht nuk është dëmtuar.

Problemi është rregulluar dhe fatmirësisht nuk ka pasur dëme materiale.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë