Shkon në 6 numri i Bashkive që kontribuojnë për Korçën/ U bashkohet dhe Fieri

Shkon në 6 numri i Bashkive që kontribuojnë për Korçën/ U bashkohet dhe Fieri

Këshilli i Bashkisë Fier ka akorduar sot 3 milionë lekë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti në Floq dhe zonat e tjera në Bashkinë Korçë. Ka qenë nisma e Bashkisë Fier për këtë mbështetje financiare, që ka nxitur një mbledhje jashtë radhe të Këshillit për të ndihmuar në rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti.


Lajmi kryesor:

Tërmetet në Korçë/ PS jep 70 mln lekë! Kontribuojnë bashkitë socialiste, refuzojnë Prrenjasi e Cërriku të LSI-së


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek