Shkon për të peshkuar por nuk kthehet më, 67-vjeçari gjendet i mbytur në liqenin e Shkodrës (VIDEO)

Një 67-vjeçar është mbytur në liqenin e Shkodrës. Sipas të dhënave të familjarëve mësohet se viktima i identifikuar si Sulejman Sylja kishte dalë për të peshkuar, por nuk ishte kthyer më.

Trupi i pajetë i 67-vjeçarit Sylja u gjet sot në mëngjes pranë liqenit të Shkodrës.

Nuk dihen ende rrethanat si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e saj.

1590561202_shkoder2.jpg

Policia pranë zonës te Liqeni i SHkodëres ku u mbyt 67 vjeçari

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi i BE për të mos hapur kufijtë me Shqiperinë pas 1 korrikut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Projektligji për OFL/Lleshaj: Një pjesë e aseteve për viktimat e krimit, një pjesë në mbështetje të agjencive që e luftojnë atë