Shkrumbohet makina e biznesmenit në Lezhë (VIDEO)

LEZHE-Makina e një biznesmeni është djegur gjatë natës. Burime për Report Tv pohuan se makina tip 'ML' që është shkrumbuar është në pronësi të biznesmenit me inicialet A.F.

Flakët kanë shkaktuar panik te banorët e zonës së rrugës së Shëngjinit. Makina ka qenë e parkuar në ambientet e biznesit, kur është përfshirë nga flakët dhe është djegur.

Nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen.

Makina e djegur në Lezhë

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit