Shkrumbohet plotësisht një makinë në Vlorë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Një makinë e tipit “Fiat” është përfshirë nga flakët në Plazhin e Vjetër të qytetit të Vlorës, ku si pasojë është djegur plotësisht.

Makina është pa targa dhe mësohet se ka qenë e parkuar në atë zonë prej kohësh.

Dyshohet që zjarrëvënja të ketë qenë e qëllimshme.

Banorët e zonës njoftuan zjarrfikësit të cilët kanë bërë te mundur shuarjen e flakëve , por kur makina është djegur plotësisht.

Në vendngjarje ka mbërritur dhe policia të cilët po punojnë për gjetjen e autorit që i ka vendosur flakën.

S.C/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Debati për kreun e grupit të PD-së, Berisha: Po kryeni krim në parlament! Felaj: T’i nuk je fare pjesë e grupit

Debati për kreun e grupit të PD-së, Berisha: Po kryeni krim në parlament! Felaj: T’i nuk je fare pjesë e grupit