Shkuan në gjyq për ‘zogun e Tunës’, Olti Curri shfaqet krah për krah me Soni Malajn

Shkuan në gjyq për ‘zogun e Tunës’, Olti Curri shfaqet krah për krah me Soni Malajn

Këngëtari Soni Malaj dhe Olti Curri

Blogeri Olti Curri është shfaqur në një event duke qeshur së bashku me këngëtaren Soni Malajn. Kujtojmë që dyshja para disa kohesh përfunduan në gjyq.

Blogero Olti Curri dhe këngëtarja Soni Malaj u kanë dhënë fund mërive dhe janë shfaqur të qeshur së bashku në një event që u organizua në Durrës. I pyetur nga gazetari i “Pushime On Top” nëse përmes eventeve takohet me personazhet që nuk komunikon më, Olti iu përgjigj:

“Unë flas me të gjithë, madje surpriza e surprizave këtu është Soni Malaj, me të cilën kemi pasur diçka të vogël,”- dhe thirri Sonin të vinte pranë tij. Debati mes këngëtares Soni Malaj dhe opinionistit Olti Curri përfundoi në dyert e gjykatave. Soni e akuzonte blogeren s e ekishte fyer në një postim në “Facebook”, ku komentonte pozicionin e dorës së saj.

(Fotoja e publikuar nga Olti Curri, për të cilën Soni e hodhi në gjyq)

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusët bombardojnë pallatin e banimit në Zaporizhia të Ukrainës, vdes një person dhe plagosen 25 të tjerë

Rusët bombardojnë pallatin e banimit në Zaporizhia të Ukrainës, vdes një person dhe plagosen 25 të tjerë