82-vjeçari humb kontrollin e makinës, Ferrari përfundon brenda qendrës tregtare në Andorra (VIDEO)

82-vjeçari humb kontrollin e makinës, Ferrari përfundon brenda qendrës tregtare në Andorra (VIDEO)

Ferrari brenda qendrës tregtare

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në Andorra. Një Ferrari ka përfunduar brenda një qendre tregtare teksa shumë qytetarë po bënin blerjet e Krishtlindjeve.

Mediat bëjnë me dije se drejtuesi i Ferrarit ishte një 82-vjeçar. Ky i fundit mësohet se shoqërohej nga bashkëshortja dhe një person tjetër.

Pavarësisht përmasave të aksidentit, asnjë person nuk pësoi lëndime serioze ndërsa mendohet se i moshuari humbi kontrolli e mjetit duke u përplasur me dyqanin.

Personat në makinë së bashku me një punonjëse të qendrës tregtare u dërguan në spital për kontroll mjekësor dhe dolën pas disa orësh pasi nuk kishin lëndime të rënda.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Media argjentinase ‘La Nacion’: Shqipëria, destinacioni evropian me plazhe spektakolare dhe përvojë autentike kulturore

Media argjentinase ‘La Nacion’: Shqipëria, destinacioni evropian me plazhe spektakolare dhe përvojë autentike kulturore