Shokuese/ Gjenden në një kanal 19 persona të 'therur' e të 'paketuar' në çanta

Shokuese/  Gjenden në një kanal 19 persona  të 'therur' e të 'paketuar' në çanta

Autoritetet meksikane duke marrë trupat e pajetë

19 trupa njerëzish të “therur” e të futur në çanta janë zbuluar nga autoritetet meksikane në një kanal në ujrat e zeza. Çantat u gjetën në një kanal në qytetin e Ixtlahuacán de los Membrillos.

Policia raporton se në 19 trupat e gjetur, një i përket nje gruaje ndërsa 18 të tjerët janë meshkuj. Autoritetet kanë mundur të identifikojnë vetëm 10 prej tyre ku njëri nga viktimat ishte me dosje penale.

Ata shprehen se dyshohet se krimi makabër mund të jetë realizuar nga bandat kriminale që operojnë në qytet. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Kur zhurma të pushojë, ne do të dëgjojmë këngët... dhe tekstet e tyre

Kur zhurma të pushojë, ne do të dëgjojmë këngët... dhe tekstet e tyre