Shpërndante kokainë në zonën e Freskut, arrestohet 28-vjeçari! Në banesë i gjenden një shumë parash dhe 60 doza kokainë

Foto ilustruese

Një 28-vjeçar është arrestuar në zonën e Freskut në Tiranë. Policia njofton se i riu merrej me shpërndarjen e lëndës narkotike kokainë në zonën e Freskut, kanë organizuar operacionin e koduar “Fresku”, në kuadër të cilit bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. S., 28 vjeç.

Gjatë kontrollit fizik dhe në banesën e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një sasi me lëndë narkotike kokainë, rreth 60 doza, një shumë parash dhe sende të tjera të kundërligjshme.  

Po nga specialistët për Hetimin e Narkotikëve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. P., 37 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga Forca e Posaçme “Shqiponjat” iu gjetën dhe iu sekuestruan disa doza metadon.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Conference League/ Vllaznia eliminohet në turin e dytë, Ael Limasol e mposht edhe në Shkodër