Raportohet për shpërthime në Kiev

Raportohet për shpërthime në  Kiev

1652335148_ukraine.jpg

Media ukrainase Ukraina 24 njofton se disa shpërthime të fuqishme janë dëgjuar në Kiev. 

Nuk ka ende të dhëna për të plagosur apo se ç'farë ka ndodhur me saktësi.


Lajmi kryesor:

Erdogan kundër Finlandës dhe Suedisë në NATO! Pentagoni i kërkon Moskës armëpushim! Inteligjenca e Kievit: Putini i sëmurë rëndë, grusht shteti në Rusi


E.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Lionel Messi tripletë për 17 minuta, Argjentina argëtohet dhe fiton me 7 gola (VIDEO)

Lionel Messi tripletë për 17 minuta, Argjentina argëtohet dhe fiton me 7 gola (VIDEO)