Shpërthimi në Velipojë,dedikimi
prekës i Brikenës për vëllain/VIDEO

Shpërthimi në Velipojë,dedikimi<br />prekës i Brikenës për vëllain/VIDEO
Brikena Zenunaj, e cila humbi babain dhe vellanë e saj nga shpërthimi që ndodhi rreth dy javë më parë në Velipojë, po kalon çaste shumë të vështira.

Në një postim të fundit në facebook, ajo i ka kushtuar disa vargje të ndjera vëllait të saj, Hektorit, i cili dy ditë më parë ndërroi jetë në një spital në Turqi ku po kurohej.

“Sa më mungon vëlla i dashur, të të puthja edhe njëherë, ku je yll ku ke shkuar, me engjëllin më të bukur, vallë a je bashkuar”, shkruan Brikena në Facebook.

Vëllai i saj, Hektori ndërroi jetë si pasojë e plagëve të rënda që kishte pësuar nga shpërthimi i gazit në lokalin e familjes së tyre në Velipojë para më shumë se dy javësh, shpërthim në të cilin Brikena humbi dhe babain e saj, Besnik Zenunaj.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)