Shqipëria e pëson shpejt, Lewandowski nuk fal! Zhbllokohet ndeshja në Varshavë

12’ Robert Lewandowski ka bërë atë që bën zakonisht edhe kundër Shqipërisë. Në minutën e 12 sulmuesi ka realizuar me kokë duke zhbllokuar shifrat.

 


Lajmi kryesor:

Shqipëria luan mirë, por Polonia fiton thellë në Varshavë! Kuqezinjtë të zhgënjyer edhe me arbitrin


Ne.k./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Disa nga xhevahirët që 'pushtuan' foltoren e Berishës dhe 'do reformojnë' Partinë Demokratike