'Shqipëria një ekip i mirë', tifozi kroat për Report Tv: Shënuan golin më të shpejtë në Europian! I uroj fat me Spanjën

 

Nga Hamburgu ku janë mbledhur tifozë të shumtë të Shqipërisë dhe Kroacisë në pritje të ndeshjes së nesërme për grupin C në Europian në ora 15:00.

Për mikrofonin e Report Tv, një tifoz kroat u shpreh optimist për fitoren e kombëtares që bën tifo ndaj Shqipërisë. Më tej ai shtoi se i uron fat Shqipërisë në takimin e fundit ndaj Spanjës.

'Mendoj se Kroacia do të fitoj, 3-1, Kramariç do të shënoj dy herë dhe Pjaca një. Shqipëria një ekip i mirë. Shënuan golin më të shpejtë në Europian. Por i uroj fat me Spanjën, jo me Kroacinë. Fansat shqiptarë janë shumë mirë', shprehet tifozi kroat. 


Lajmi kryesor:

Euro 2024/ Nesër Kroaci - Shqipëri, shqiptarë nga Struga e Zvicra në Hamburg për t'i dhënë zemër Kombëtares


G.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Ironizon Petro Gjikuria: Iu përgjigja ftesës së Ramës, lashë SHBA për të ndihmuar vendin tim! Mbështetja e Belerit, nder

Ironizon Petro Gjikuria: Iu përgjigja ftesës së Ramës, lashë SHBA për të ndihmuar vendin tim! Mbështetja e Belerit, nder