Shtohen dyshimet për një lidhje romantike mes Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid! Dyshja shihen së bashku në një festë

Shtohen dyshimet për një lidhje romantike mes Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid! Dyshja shihen së bashku në një festë

Leonardo Di Capriopo, 47 vjeç dhe Gigi Hadid, 27 vjeçe, po përfliten për një lidhje romantike mes tyre. Aktori u fotografua me modelen në një festë në New York City, ku shiheshin mjaft të afërt mes tyre.

Fotot e shkrepura në festën private, e cila u organizua në Casa Cipriani nga miqtë e Leos, në lagjen Soho të Manhattanit, tregojnë aktorin të veshur me një këmishë të zezë me mëngë të shkurtra dhe një kapele të zezë. Ai shihet bashkë me modelen, ndërsa përpiqen q ë t’i flasin më nga pranë njëri-tjetrit.

Pas publikimit të fotove të reja, një burim i afërt me çiftin tha se ato po takohen, por po e marrin ‘lidhjen me ngadalë’.

“Gigi dhe Leo janë shoqëruar disa herë dhe janë të lidhur me njëri-tjetrin. Gigi mendon se Leo është një djalë vërtet i lezetshëm”, thanë ata.

Aktori 47-vjeçar u nda me të dashurën e tij prej shumë vitesh, Camila Morrone, pasi modelja mbushi 25 vjeçe. Ndërsa Hadid ka mbajtur një profil të ulët sa i përket jetës private që nga ndarja e saj nga Zayn Malik, me të cilin ka një vajzë gati 2-vjeçare, Khai. 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Durrësi mirëpret festat e fundvitit, zbukurohet në mënyrë spektakolare

FOTOLAJM/ Durrësi mirëpret festat e fundvitit, zbukurohet në mënyrë spektakolare