Shtyhet për në orën 13:00 seanca për Fjolla Morinën/ Prokuroria kërkon 'arrest shtëpie' dhe garanci pasurore 5 mln lekë: Ekoja s'mjafton të vërtetohet shtatzënia

Report Tv mëson se seanca për Fjolla Morinën është shtyrë për në orën 13:00. Shtyhet për në orën 13:00 seanca për Fjolla Morinën. Report Tv mëson se Prokuroria ka kërkuar që në seancë të paraqitet gjenekologu që të vërtetojë shtatzëninë e saj pasi një eko është e pamjaftueshme. Ndërkohë, organi i akuzës ka kërkuar caktimin e masës së sigurisë "arrest shtëpie" dhe një garanci pasurore 5 mln lekë.

 


Lajmi kryesor:

Vendimi skandaloz i drejtësisë për Fjolla Morinën! Me dy armë, gjykata e lë në 'arrest shtëpie'! Këngëtarja mashtroi, nuk është shtatzënë! Mjeku 'arratiset'/ Video


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Berisha 'hedh në sulm' besnikun e tij, Tritan Shehu-SHBA-së: Lideri historik i PD promotori i Shqipërisë demokratike, u zgjodh nga qytetarët, do jemi bashkë në Kuvend