Si duken vipat botërorë të pa grimuar... (FOTO)

Si duken vipat botërorë të pa grimuar... (FOTO)

Jennifer Lopez

Të gjithë e dinë se grimi bën magji, ndonjëherë edhe transformon.

Shumë persona mësohen me grimin dhe nuk e mendojnë jetën pa të.

Vipat në shumicën e rasteve shfaqen të kuruar në maksimum, por ka edhe raste ku ata dalin në publik pa grim dhe paparacët gjejnë rastin t’i fotografojnë.

Ka raste kur vetë vipat publikojnë foto të pagrimuara dhe shfaqin karakteristikat e tyre bio.

Më poshtë janë disa rastet kur ata kanë preferuar të përballen me kamerën edhe pa u grimuar, që nga Jennifer Lopez e deri tek Shakira.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori