67.9% e shqiptarëve e gjykojnë gjendjen e përgjithshme aktuale të vendit negative


Pyetja e parë e sondazhit për shqiptarët ka qenë se si e gjykojnë gjendjen aktuale të vendit pas klimës politike që është krijuar. Gjendjen pozitive e shikojnë vetëm 5.5% e shqiptarëve, ndërsa 26.2% normale dhe pjesa më e madhe, 67.9% negative.


Lajmi kryesor:

Sondazhi i GPF-së në Report TV: 85.7% e shqiptarëve kundër dhunës së opozitës ndaj KZAZ-ve


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

'Si më ndodhi kjo?' Ja pse mund të prekeni nga COVID-19, edhe pasi jeni vaksinuar