Si e ka sfiduar veten 14 orë para lindjes Ajola Xoxa... (FOTO)

Ajola me Kajan

Kajan, djali i kryebashkiakut të Tiranës ka mbushur 1 vjeç ditën e djeshme.

Bashkëshortja e kryetarit të bashkësisë për Tiranën, Ajola Xoxa ka publikuar një fotografi ku shihet duke bërë një veprim shumë të guximshëm.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj dy foto realizuar në natyre, ku shihet në muajt e fundit të shtatzanisë.

Në foto ajo shikohet majë një mali dhe tregon se vetëm 14 orë më pas, Kajan ka vendosur ‘të trokasë’ në jetët e tyre.

“Kjo foto është marrë me 5 tetor 2018, në muajin e 10-të të shtatzënisë ,14 orë përpara se të vinte në jetë Kajan, kjo dritë e vogël që ndriçon jetën tonë sa njëqind mijë yje vezullues”,  shkruan  Ajola Xoxa në postimin e saj në rrjete sociale.

Ora 10:05
Si e ka sfiduar veten 14 orë para lindjes Ajola Xoxa... (FOTO)
1/5
Ajola në muajin e 10-të të shtatzanisë
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento

Komente

  • Bali: 07/10/2019 10:16

    Bravo Kajani qe pa mbush nje vjec ne plazhe ekzotike

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vendimi negativ i BE, sekretarja për Marrëdhëniet me Jashtë e PS: Lajm që pritej! Sukses për Shqipërinë fakti që 27 vende i dhanë dritën jeshile!