Si ishte, si do bëhet, Veliaj poston fotot nga shkolla e re '17 Shkurti' në Qesarakë

Shkolla e re "17 Shkurti" në Qesarakë të Vjetër

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar pamje nga fillimi i punës për rindërtimin e shkollës së re "17 Shkurti" në Qesarakë të Vjetër.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, kryebashkiaku shprehet se godina e re do të ofrojë kushte më të mira për nxënësit.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rruga e Arbrit dhe ura më të lartë në Ballkan hapet në 29 nëntor! Ministrja: Mjetet të ecin me kujdes