Për 54,4% të shqiptarëve Ilir Meta ka nje sjelle në favor te opozitës

1561406538_6.jpg

Sjellja e presidentit Ilir Meta në këtë krizë politike dhe sociale ka qenë në fokus të diskutimeve përgjatë ditëve të fundit. të pyetur nga nga GPF Inspiring Research, vetëm 0.8 % e shqiptarëve mendojnë se kjo sjellje ka qenë në favor të qeverisë përballë 54.4% të tyre që shprehen se sjellja e tij ka qenë në favor të opozitës.

38% thonë se kjo sjellje ka qenë në favor të vendit. Ndërkohë 1.7% e tyre nuk janë shprehur mbi këtë çështje ose janë përgjigjur: Nuk e di!


Lajmi kryesor:

Sondazhi i GPF-së në Report TV: 85.7% e shqiptarëve kundër dhunës së opozitës ndaj KZAZ-ve


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

'Si më ndodhi kjo?' Ja pse mund të prekeni nga COVID-19, edhe pasi jeni vaksinuar