POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Si të vishesh për të ndenjur
në shtëpi në këto ditë festash

Si të vishemi kur qëndrojmë në shtëpi? 

Do të jetë gjithmonë një dilemë e madhe, për më tepër gjatë pushimeve të dimrit ku kalojmë orë të tëra duke pushuar.

Ne sugjerojmë rroba të rehatshme, të gjëra dhe për më tepër që të mbajnë ngrohtë si T-shirt të gjerë dhe të trashë, pantallona, një triko të hedhur sipër ndërsa në këmbë pantofla prej pelushi dhe çorape të thurura.

Do të jeni kaq komod sa që do të dukeni sikur ju përqafojnë.

[gallery]25157[/gallery]

Redaksia Online
A.Gj/ Shqiptarja.com

Komento