Si të 'godasësh' me stilimet e flokëve më 'in' të momentit (FOTO)

Doni të dilni pas pune dhe jeni në dilemë se si t’i stiloni flokët. Këtë vit do të dukeni trendi dhe njëkohësisht mjaft të kuruar. Për këtë do ju nevojiten aksesorët e fëmijërisë që janë kthyer shumë në modë këtë vit.

‘Mashkat’ me gurë por dhe ato të thjeshta relativisht të mëdhaja dhe koronat shumëngjyrëshe.

Më poshtë, me anë të fotove Cosmopolitan sugjeron disa modele të thjeshta se si mund të dilni me miqtë tuaj dhe të gjithë të kenë sytë tek ju. Gjithmonë të tërhiqni vëmendjen për mirë dhe me shumë hijeshi e thjeshtësi.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e frenon krimin në familje vetëm ashpërsimi i Kodit Penal?

Komento