Si zombi, ushtari rus endet mes bombave, Shikoni videon

Një skenë gati gati surreale u filmua nga një dron ukrainas. Një ushtar ukrainas ecën i pasigurtë në një terren të minuar. Është i armatosur me kallashnikov, përkrenare dhe jelek antiplumb, dy raketa RPG në çantën e shpinës. Ndërsa lëviz si zombo: Ndoshta i droguar ose ndoshta I dehur.  

Droni i hedh një granatë, e cila shpërthen pak më shumë se një metër por pa e lënduar. Ushtari rus i hutuar sheh shpërthimin afrohet dhe përpiqet ta shuajë me këmbë. Më pas qëndron i palëvizur dhe ngre sytë drejt qiellit për të parë dronin.

 

 

S.G/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?×

Lajmi i fundit

Sportelet e FSHU të hapura edhe të dielën, paguani faturën të evitoni ndërprerjen e furnizimit

Sportelet e FSHU të hapura edhe të dielën, paguani faturën të evitoni ndërprerjen e furnizimit