Sot iu sekuestrua pallati 9-katësh, ja jeta e luksit që bën biznesmeni i njohur, jaht me mbiemrin e tij ‘Morina’ dhe makinë 'Rolls Royce' (FOTO)

Sot iu sekuestrua pallati 9-katësh, ja jeta e luksit që bën biznesmeni i njohur, jaht me mbiemrin e tij ‘Morina’ dhe makinë 'Rolls Royce' (FOTO)

 

Biznesmenit të njohur Julian Morina iu sekuestrua sot pallati 9-katësh në zonën e Liqenit të Thatë. Morina dallohet për jetën e luksit që bën, ndërsa në rrjetin e tij social ka postuar foto me një jaht me mbiemrin e tij ‘Morina’, si edhe makinë Rolls Royce.


Lajmi kryesor:

Nis aksioni kundër ndërtimeve pa leje, sekuestrohet pallati 9 kate i Lul Morinës! Balluku: Pronarit i japim 2 shanse, në të kundërt ia konfiskojmë (VIDEO)


Ora 16:44
Sot iu sekuestrua pallati 9-katësh, ja jeta e luksit që bën biznesmeni i njohur, jaht me mbiemrin e tij ‘Morina’ dhe makinë 'Rolls Royce'
 • SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?  ×

  Lajmi i fundit

  Shorti i Euro 2024, Chiellini: Jam i lumtur që Shqipëria arriti të kualifikohej për në europian, kam shumë miq shqiptarë

  Shorti i Euro 2024, Chiellini: Jam i lumtur që Shqipëria arriti të kualifikohej për në europian, kam shumë miq shqiptarë