Sot seanca në 'Kushtetuese' për shkarkimin e tij, Meta i qetë, poston foton nga liqeni

Sot seanca në 'Kushtetuese' për shkarkimin e tij, Meta i qetë, poston foton nga liqeni

Sot është seanca për shkarkimin e tij në Gjykatën kushtetuese, por presidenti Ilir Meta duket se nuk e shqetëson aspak kjo gjë. Ai ka publikuar një foto buzë liqenit teksa bashkangjitur saj shkruan: Të dashur miq ju uroj një javë të mbarë!


Lajmi kryesor:

Vendimi brenda 30 ditëve, mbyllet seanca në Kushtetuese për shkarkimin e Metës! Kuvendi: Jo më President si ky! Presidenca: Shpallni nul procedurat


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura