Spaho për pretencën e dhënë nga Prokuroria: Po përpiqen të dënojnë denoncuesin

Ish-deputeti i PD, Edmond Spaho  nga Gjykata Penale ka reaguar në lidhje me pretencën e dhënë nga Prokuroria për Ervin Salianjin, Albert Veliun dhe Fredi Alizotin, të cilët i akuzon për “kallëzim të rremë” të kryer në bashkëpunim.

"Përpiqen të dënojnë denoncuesit. Ata që sakrifikojnë edhe integritetin personal" ka thënë ndër të tjera Spaho.


Lajmi kryesor:

Dosja Babale/ Prokuroria jep pretencën për të akuzuarit, kërkon 1 vit e gjysmë burg për Ervin Salianjin (VIDEO)


E.L./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?