Spartak Ngjela s’përmbahet para modeles së njohur: O krijim artistiko aktorial i një bukurie femërore që të inspiron

Spartak Ngjela s’përmbahet para modeles së njohur: O krijim artistiko aktorial i një bukurie femërore që të inspiron

Rike Roçi dhe Spartak Ngjela

Avokati Spartak Ngjela është vënë gjithnjë në qendër të vëmendjeve për analiza politike, gjeopolitike, po kësaj radhe, Ngjela nuk ka shpëtuar teksa lëvdon një modele në rrjetin e tij social Facebook.
Shpesh i lakuar për etiketimin ndaj femrave të bukura të ekranit, edhe kësaj here avokati i ka komentuar modeles Rike Roçi duke i thënë se e inspiron.

“O krijim artistiko aktorial i një bukurie femërore që të inspiron. Komplimente miss”.- shkroi ai.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kobra: 09/01/2023 11:56

    Hahaha

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Prag ndeshja me Spanjën/ Arbër Hoxha: Kanë grup të jashtëzakonshëm! Duhet qasja e duhur, besoj se do arrijmë fitoren

Prag ndeshja me Spanjën/ Arbër Hoxha: Kanë grup të jashtëzakonshëm! Duhet qasja e duhur, besoj se do arrijmë fitoren