Sportive, luksoze e të blinduara me vlerë 300 mijë ‎€, Report Tv siguron fotot e makinave e të kërkuarve për vrasjen e Santiago Malkos

Report TV siguron fotot e disa prej automjeteve që janë sekuestruar dhe që ishin në pronësi të 8 të shpallurve në kërkim për vrasjen e Santiago Malkos.

Siç shihet nga pamjet e makinave, të shpallurit në kërkim bënin jetë luksoze. Makinat janë të tipit Mercedez Benz GLE V8 bitubo që çmimi i saj shkon deri në 113 mijë dollarë. Ndërsa një makinë tjetër luksoze e sekuestruar është një Audi A8 W10 e blinduar, që çmimi i saj përllogaritet të shkojë rreth 300 mijë euro.

Policia njoftoi se janë sekuestruar 8 automjete, mes tyre dhe automjetet e përdorura nga autorët për të kryer krimin, si dhe sendet e gjetura në brendësi të tyre .


Lajmi kryesor:

Identifikohen vrasësit e Santiago Malkos/ 8 persona në kërkim, sekuestrohen supermakinat e Leonard Dukës (FOTO)


Ora 12:22
Report Tv siguron fotot e makinave e të kërkuarve për vrasjen e Santiago Malkos
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi i dy vëllezërve në Krujë/Identifikohet autori! Kontrolle me dron për kapjen e tij...gjendet makina e braktisur