Stadiumi bosh, mbyllet në barazim ndeshja Skënderbeu - Laçi

Stadiumi bosh, mbyllet në barazim ndeshja Skënderbeu - Laçi

Ndeshja Skënderbeu-Laçi

Skënderbeu është mjaftuar me një barazim ndaj skuadrës së Laçit. Ekipi korçar barazoi 1 – 1 me kurbinasit në sfidën e javës së tretë të Superiores.

Ishte Uzuni ai që shënoi i pari për Laçin, goli i ndjekur nga ai i Muzakës, po në pjesën e parë.

Stadiumi për këtë takim ishte i boshatisur për shkak të dënimit të marrë nga Komisioni i Disiplinës.

Skënderbeu dhe Laçi ndodhen në vendin e parë dhe të dytë të renditjes, në pritje të ndeshjeve të tjera të Superiores.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Noizy flet për nënën e vajzës dhe jetën romantike sot: Single apo në lidhje?

Noizy flet për nënën e vajzës dhe jetën romantike sot: Single apo në lidhje?