POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Stadiumi bosh, mbyllet në barazim ndeshja Skënderbeu - Laçi

Ndeshja Skënderbeu-Laçi

Skënderbeu është mjaftuar me një barazim ndaj skuadrës së Laçit. Ekipi korçar barazoi 1 – 1 me kurbinasit në sfidën e javës së tretë të Superiores.

Ishte Uzuni ai që shënoi i pari për Laçin, goli i ndjekur nga ai i Muzakës, po në pjesën e parë.

Stadiumi për këtë takim ishte i boshatisur për shkak të dënimit të marrë nga Komisioni i Disiplinës.

Skënderbeu dhe Laçi ndodhen në vendin e parë dhe të dytë të renditjes, në pritje të ndeshjeve të tjera të Superiores.

ke.mu.
Komento