Starton sot në Report Tv rubrika e re, 'Mjeku im' sa më pranë qytetarëve për problemet shëndetësore

Gazetarja Valbona Mhilli

Emisioni "Këndi i Ekspertit" në Report Tv, duke u munduar të jetë sa më afër shikuesve, por nisur edhe nga kërkesat tuaja të shumta, shton një rubrikë të re. “Mjeku im” do të vijë tek ju çdo të premte nën prezantimin e gazetares Valbona Mhilli, për të folur për të gjitha llojet e simptomave, sëmundjeve dhe mënyrës së parandalimit dhe shërimit të tyre. Emisioni i parë do të jetë startojë ditën e sotme në orën 15:30.

Të parandalosh është më e lehtë se të shërosh, është motoja me të cilën kemi vendosur t’ju vijmë në ndihmë me specialistë të fushave të ndryshme brenda mjekësisë. Kemi bërë një punë të madhe duke kontaktuar mjekët më të mirë, të cilat i janë përgjigjur pozitivisht ftesës sonë për të qënë ndihma juaj. 

Sot, këtë rubrike të re kemi vendosur ta hapim me sëmundjet alergjike. Ne do flasim për probleme që ne na shqetësojnë të gjithëve sepse shëndeti vjen i pari.

  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Trajleri del nga rruga në aksin Levan-Tepelenë, aksidenti shkakton trafik automjetesh (VIDEO)