Stine 'nuk bëhet i gjallë', çfarë do të
ndodhë me garën e Dance With Me?!

Stine 'nuk bëhet i gjallë', çfarë do të<br />ndodhë me garën e Dance With Me?!
Pas një konfrontimi fizik mbrëmjen e së shtunës me kantautorin Flori Mumajesi, Stine ka qenë personazhi kryesor i mediave dy ditët e fundit. Edhe gjatë ditës së sotme, shumë media online kanë ngritur të njëjtën pikëpyetje: a do të kërcejë Stine sonte në “Dance With Me”?

Nga produksioni i DWM, raportohet për revistën 'Class' se Stine do të jetë sonte në spektakël, do të kërcejë si çdo javë tjetër me partneren e tij, Rozën, madje edhe do të shpjegojë publikisht ngjarjen e ndodhur mes tij dhe Flor Mumajesit, pas natës finale të “Këngës Magjike”. 

Dyshimet mediatike për një mungesë të mundshme mbrëmjen e sotme të Stines erdhën edhe për shkak se ai nuk ishte i pranishëm të dielën në mbrëmje në provat gjenerale të show-t. Megjithatë, burime pranë produksionit konfirmojnë pjesëmarrjen e tij në garë si çdo javë tjetër, angazhimin maksimal dhe “luftën” deri në finale për të fituar çmimin e madh.
stine
Redaksia Online
(m.p/shqiptarja.com) 

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

'Sinqerisht, realisht', shprehjet e saj u bënë virale, Kiara bën veprimin epik

'Sinqerisht, realisht', shprehjet e saj u bënë virale, Kiara bën veprimin epik