Stresi braktis karrierën për Kejsin: Albumi i fundit do t’ju përlotë të gjithëve

Stresi braktis karrierën për Kejsin: Albumi i fundit do t’ju përlotë të gjithëve

Stresi dhe Kejsi

Reperi i famshëm Stresi do të heqë dorë përfundimisht nga karriera e tij si këngëttar dhe do të largohet nga Shqipëria së bashku me Kjesin, gruan e tij.

Çifti kanë më shumë se tre vite së bashku dhe në një intervistë për Revistën “Ëho”, kanë rrëfyer lidhjen e tyre që nga fillimet e saj. Historia e tyre ka brenda romancën, komedinë dhe aksionin. Reperi ka rrëfyer se është totalisht i dashuruar me vajzën që mamaja e saje la të kujdesej për të dhe që të dy do të nisin gjithçka nga e para larg Shqipërisë.

Pas 3 vitesh së bashku, çifti vendosi të kurorëzohen me martesë me një ceremoni fare të thjeshtë, ndërkohë që të gjithë i dinin vetëm të fejuar.

"Plani im për karrierën është ta mbyll me një album që do i bëj të gjithë të qajnë. Do tregojë prapaskenat e reperave, do tregoj gjithçka që njerëzit nuk dinë, çdo gjë të ‘neveritshme’ që ata kanë bërë, nëpërmjet tekstit të këngës. Unë nuk kam qenë këngëtar, por misionar në muzikë. Të ikim njëherë dhe atje ku do shkoj do e bëj ‘pellgun’ tim siç kam bërë gjithmonë. Diku larg Shqipërisë."- është shprehur Stresi.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vloreee: 24/07/2018 21:23

  Hahaha ky eshte rehat 24 ore....

  Përgjigju
 • gaetano: 24/07/2018 20:41

  VAFSH E MOS ARDHSH

  Përgjigju
 • Legen Cigani: 24/07/2018 19:59

  Studimi: Një Shqipëri tjetër jashtë vendit, 40% e popullit ka emigruar! Ky popull nuk gjen as qetësi shpirtërore e akoma më shumë ekonomike. Sa të këtë këngëtarë artistë made in Kina kështu do shkojmë edhe për shekuj.

  Përgjigju
 • Toni: 24/07/2018 18:53

  Me ne fund! Zoti i degjoi lutjet tona dhe do na e heqi qafe kete idiot “artist”...

  Përgjigju
 • Veshgjati Viçidolit: 24/07/2018 18:43

  KUjt po i rruhet k*** per kete zgjyre kengetar.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin