Stresi kujton si e morën nga rruga dhe e futën në studio, reagon Flor Mumajesi: E rrallë kjo mirënjohje! Hallall ta bëftë Zoti

Stresi kujton si e morën nga rruga dhe e futën në studio, reagon Flor Mumajesi: E rrallë kjo mirënjohje! Hallall ta bëftë Zoti

Stresi

Stresi ka folur për karrierën e tij duke thënë se çelësi i suksesit të tij në muzikës është Flori Mumajesi.

“Isha në rrugë duke bërë muzikë të keqe dhe ai më mori nga rruga dhe më tha se kështu bëhet muzika”, u shpreh Stresi në BBV Kosova.

Ky veprim ka tërhequr vëmendjen e Florit, i cili ka reaguar duke thënë se si është e mundur që të vijojë mirënjohja edhe pse kanë kaluar shumë vite.

“E rrallë, si është e mundur pas kaq vitesh mirënjohjeje. Hallall ta bëftë Zoti, Stresi”, ka shkruar kantautori për reperin.

Stresi foli edhe për konfliktin me Noizyn duke thënë se më parë qëndronin bashkë, por sherri mes tyre nisi prej një personi të tretë që u largua. Megjithatë pas 11 vitesh kanë arritur të gjejnë sërish paqe.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Balla në Ministerialin për 20 vjetorin e Konventës së Palermos: Droga po copëton shoqërinë tonë, po krijon terren për krimin

Balla në Ministerialin për 20 vjetorin e Konventës së Palermos: Droga po copëton shoqërinë tonë, po krijon terren për krimin