Stresi rrëfehet si rrallë herë: Nuk kam asnjë shok besnik përveç vëllait

Stresi rrëfehet si rrallë herë: Nuk kam asnjë shok besnik përveç vëllait

Stresi

Stresi që përmend shpesh shoqërinë dhe shfaqet i rrethuar nga shokët në thuajse çdo projekt muzikor, ka rrëfyer se është zhgënjyer shumë dhe nuk konsideron asnjë besnik.

Gjatë qëndrimit në BBV Kosova u shpreh se i vetmi që ka pranë është vëllai.

“Nuk ka shok besnik në jetë përveç vëllait. Një shok mundet me ndenjur me ty për 5 vjet vetëm për një qëllim. Mu ma ka vërtetuar jeta që sot për sot nuk kam asnjë shok. Kam shokë që hymë dhe dalim në familje por vjen jeta se do ta prishë këtë. Jeta ta sjell që diku ka me ta thyer zemrën.”, tha Stresi.

Stresi i suprizoi të gjithë me hyrjen në reality-show. Ai u bë pjesë e lojës përmes një letre të cilën ia dedikonte nënës së tij, e cila nuk e dinte që i biri do të futej në “BB VIP Kosova”, pasi ai e kishte ruajtur sekret, duke i thënë se ndodhet në Itali.

Stresi ishte banori i fundit që iu bashkua shtëpisë, për të fituar çmimin e madh 200 mijë euro.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • WTF: 07/12/2022 09:36

    Ne Tironsit tipave si puna ketij i thona toc kuklle. Normal qe s’ka shoke!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Safet Gjici çoi Kukësin në zgjedhje! Sot heshtje, nesër votohet

Safet Gjici çoi Kukësin në zgjedhje! Sot heshtje, nesër votohet