Stresi s’duron dot më, pret mesazh nga Kejsi: A je burrneshë? Më uro suksese në lojë, mos më lër me kokën varur

Stresi s’duron dot më, pret mesazh nga Kejsi: A je burrneshë? Më uro suksese në lojë, mos më lër me kokën varur

Stresi dhe Kejsi

Ndonëse nuk është pjesë e “Big Brother Vip Kosova” ish e dashura e Stresit, Kejsi është përmendur në çdo moment.

Arkimed Lushaj ka shfrytëzuar çdo bisedë dhe çdo moment për t’i dërguar sinjale ish-bashkëshortes së tij.

“A je burrnesh, çoje një mesazh, thuaj të uroj suksese në lojë. Mos më lër mua me kokë varur. Jepe ti një mesazh, thuaj unë kam jetën time, të uroj të gjesh më të mirat e jetës,”-ka deklaruar Stresi.

Më tej ai shtoi se i frikësohet edhe vetes se mos brenda shtëpisë tundohet nga ndonjë vajzë tjetër.

“Ia ka frikën shumë këtij reality-show. A e din çfarë do të thotë të vijë një vajzë e mirë dhe të të pëlqejë. Jam burrë. Ia kam frikën ndjenjave.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën