Stresi shpallet fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

Stresi shpallet fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

Stresi me çmimin e madh

Reperi Stresi (Arkimed Lushaj) është shpallur fitues i edicionit të parë Big Brother VIP Kosova duke marrë kështu çmimin e madh prej 160 mijë eurosh.

Ai qëndroi për 103 ditë brenda shtëpisë dhe në fund ishte në garë me katër konkurrentë të tjerë finalistë: Xhuli Nurën, Vedat Bajramin, Artan Thaçin dhe Mbresa Hajrullahun.

200 mijë euro ishte çmimi i madh i fituar, por 10 mijë euro do të shkojnë për secilin finalist të këtij edicioni.

Banorët e parë që u eliminuan nga gara ishin: Mbresa Hajrullahu dhe Artan Thaçi.

Pas tyre, e treta që la garën e madhe dhe çmimin ishte modelja nga Drenica, Xhuli Nura.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Arbi: 19/03/2023 19:42

  STRESI ESHTE CFAR ESHTE E DINE TW GJITHE. KA TRUGU ME SHUME VLERA SE LUISI...

  Përgjigju
 • eli: 18/03/2023 11:23

  Caaaa!!!!Si ka mundesi more!!!!!Krijesa me antivlere fitues!!!!Kemi marre fund fare.Te gjithe ju te rinj qe jeni studente qe mesoni mire,ju qe keni mbaruar universitetet dhe jeni te afte ne zanatin tuaj,me falni per shprehjen por futini diplomat ne by...!Te gjithe ju njerez qe jeni te sjellshem,te respektueshem dhe qe i bindeni ligjit,varni nga nje gur ne qafe dhe mbytuni ne lume,se nuk i hyni ne pune askujt!! Eh mor Stres djali.Sot te kerkoj nje falje te madhe.Te kam menduar gjithmone si qenie qe merr fryme kot,por sot e kuptova se qenie e tille paskam qene une!Urime per ty dhe shpresoj qe gjithe shqiptaret te behen si ty,qe ta ngreme sa me lart emrin e kombit tone!!

  Përgjigju
 • Shqiptar: 18/03/2023 11:12

  Llumi ka prioritet,me vjen keq per Kosoven !!

  Përgjigju
 • Albana: 18/03/2023 10:18

  Promovohet llumi dhe rrugaceria

  Përgjigju
  • Tironci: 18/03/2023 11:56

   LUIZ EJLLI TROPOJAN.... A KA ME BES PRERES SE LUIZ EJLLI, A KA NJERI ME OFENDUS SE LUIZI DHE OLTA ... A KA NJEREZ ME KERCENUS SE SE LUIZI DHE OLTA....A KA NJEREZ ME MASHTRUSA SE LUIZI DHE STRESI... A KA NJERZ ME ORDINER SE LUIZI DHE STRESI PRA STRESA DHE LUIZA DHE OLTA DO KOMUNITETI SHQIPTAR...... DHE JEMI NE ATA QE I DUARTROKASIM.....

 • Besa: 18/03/2023 10:17

  Botes i erdhi fundi

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Formula 1: Max Verstappen 'mbret' edhe në Spanjë, Norris dhe Hamilton në podium

Formula 1: Max Verstappen 'mbret' edhe në Spanjë, Norris dhe Hamilton në podium