POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘S’të vjen turp që ja bën këtë vajzës’, fansat ‘kryqëzojnë’ Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe fëmijët e saj

Kim Kardashian është një nga femrat më të lakuara nga të gjitha mediat botërore. Përveç fotove të saj provokuese ajo është komentuar edhe në lidhje me mënyrën se si trajton vajzën e saj North. Kardashian ka rënë pre e kritikave në rrjetet sociale, për faktin që e ka lënë vogëlushen 5-vjeçare të grimohet.

North West, 5 vjeç, u shfaq e grimuar së bashku me të ëmën gjatë daljes së tyre të fundit në Manhattan.

"Mjaft e grimove North",- shkruante një prej ndjekësve.

“Si nuk të vjen turp? Është vetëm një fëmjë 5 vjeç”,- shkruante një tjetër.

 

fl.mi.
Komento