Sulmi me armë në zyrat e PD-së, në vendngjarje Grida Duma! Basha niset me urgjencë drejt Kavajës

Pas sulmit me armë në zyrat e PD-së, kryedemokrati Lulzim Basha është nisur me urgjencë drejt Kavajës. Ndërkohë që shihet që e pranishme është dhe Grida Duma, kandidate për deputete në këtë qytet.


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur! Basha: Atentat nga një kryeministër që e di se do humbë! Rama: Mos nxit tension, të arrestohet autori! Mister shkaqet


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve