Super atmosferë, pamje nga dasma e plot hare e  Kleas dhe Elgitit

Super atmosferë, pamje nga dasma e plot hare e  Kleas dhe Elgitit

Elgit Doda dhe Klea Huta

Klea dhe Elgiti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë. Çifti ka mbajtur një dasmë madhështore mbrëmjen e djeshme në Himarë.

 Xing ju sjell një video nga festa ku shihet një super atmosferë, ku Klea dhe Elgiti kanë kërcyer ndërsa i rrethonin një grup që i bien tupanave.

Historia e tyre e dashurisë nisi rreth shtatë vjet më parë, kur bashkëpunuan për këngën “Amla”, ndërsa tashmë janë prindër të një djali të quajtur Krid, i cili një ditë më parë mbushi 3 vjeç.

 

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë: Në prapavijën e sulmit në Zveçan mund të jetë një mbështetje e madhe

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë: Në prapavijën e sulmit në Zveçan mund të jetë një mbështetje e madhe