Sytë të gjithë mbi Kim K falë
shqiptarit Mario Dedivanovic

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West kanë mbërritur ditën e djeshme në Bet Honours në Washington ku Kanye ka marrë çmimin “Visionary Award”.

Çifti më “glamour” i tapetit të kuq janë veshur të dy me të zeza nga koleksioni i preferuar i Kim “Balmain”.

Ajo që ka rënë më shumë në sy ka qenë make-upi i Kim Kardashian, të cilin vetë Kim e pëlqen më shumë se të gjithë.

Ylli televiziv ende nuk ka reshtur së vëni në dukje make-upin e saj bashkë me #hashtagun e makiazherit Mario Dedivanovic, i cili shprehet nëpër intervista se është shqiptar.


(Kim Kardashian dhe Kanye West)

Prindërit e mi, tregon ai erdhën nga Montenegro në SHBA përpara 35 vitesh.

Mario është diplomuar për komunikim dhe marketing në The Fashion Institute of Technology në New York, por e ka tërhequr “e bukura” që në moshën 17-vjeçare.


(Kim Kardashian dhe Mario Dedivanovic)

Në faqen e tij zyrtare Instagram shohim vipat të cilët shkëlqejnë me duart e tij, por sidomos Kim Kardashian dhe motrat e Kim.

Ai tashmë është zëdhënës global dhe artist kreativ i Anastasia Beverly Hills.


(Kim Kardashian dhe Mario Dedivanovic përpara 7 vitesh)

Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)

 

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

Bie numri i të infektuarve, pritet transferimi i pacientëve të mbetur nga COVID 3 drejt Infektivit