Takimi me Metën për datën e zgjedhjeve lokale, Balla mbërrin në Presidencë

Taulant Balla mbërrin në Presidencë

TIRANË- Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka mbërritur në ambjentet e presidencës për të zhvilluar takimin e kërkuar nga Ilir Meta. 

Report Tv ka mësuar se Meta ka kërkuar nisjen e konsultimeve me palët politike për përcaktimin e një date për zgjedhjet e ardhshme lokale dhe për këtë ai ka ndërmarrë edhe hapa konkretë duke filluar me takimet.

ke.mu./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri edhe me burg për shkelësit e rregullave gjatë emergjencës së koronavirusit?

Komento