Të dashuruar si ditën e parë! Ledri Vula dhe Sara Hoxha shkëmbejnë puthje pasionante në publik (VIDEO)

Reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë prej çifteve më të komentuara dhe më të dashur për publikun.

Ndonëse fama e Sarës erdhi pas lidhjes me reperin e suksesshëm, ajo tashmë ka krijuar audiencën e  saj që pas fitores së spektaklit të vallëzimit, ‘Dancing Ëith The Stars Albania’. Përveç kësaj ajo është edhe influencuese në rrjetet sociale.

Ndonëse të angazhuar në fusha të ndryshe, ata shfaqen gjithmonë krah njëri-tjetrit në momentet e tyre më të rëndësishme.Së fundmi reperi Ledri Vula ka promovuar albumin e tij më të ri në ardhje, “1 Goat për ty” dhe në mesin  e fansave dhe mbështetësve të këngëtarit nuk kishte si të mungonte partnerja e tij Sara.

Në mesin e shumë miqve, të ftuarve VIP e disa fansave të tij, reperi i shumë hiteve të hip-hopit ka interpretuar live para audiencës disa nga këngët e tij të reja të albumit dhe përgjatë koncertit partnerja e tij, Sara Hoxha, u ngjit në skenë bashkë me të duke kënduar pjesë nga këngët.

Dyshja dukeshin shumë bukur krah njëri-tjetrit, duke u përqafuar dhe ledhatuar teksa gjithë sytë e publikut ishin nga ata.

M.T/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit