Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale

Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale

1679894665_finalprojekt.00002923.Still020.jpg

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla dënon sulmin me armë ndaj Top Channel dhe kërkon veprim të menjëhershëm e profesional nga agjencitë ligjzbatuese.

“Sulmi me armë ndaj TV kombëtar “Top Channel” dhe vrasja e një prej personelit të sigurisë  është një ngjarje e rëndë që kërkon veprim të menjëhershëm e profesional nga agjencitë ligjzbatuese.
Solidaritet për TV “Top Channel” dhe ngushëllime familjes Kola. Të zbardhet sa më shpejt kjo ngjarje kriminale!”, u shpreh Nikolla.


Lajmi kryesor:

Sulm me armë drejt Top Channel, reagojnë krerët e shtetit dhe politikës: Agresion kriminal, të zbardhet ngjarja! E dënojnë edhe SHBA, OSBE e BE


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Aksident në aksin Fier-Patos, përplasen 2 makina 'kokë më kokë', njëra përfundon në kanal

VIDEO/ Aksident në aksin Fier-Patos, përplasen 2 makina 'kokë më kokë', njëra përfundon në kanal