Telefonata në 'Atak Show' në Report Tv shndërron djalin nga Tirana në milioner brenda natës...zbulon fjalën që shumë pak u kishte shkuar ndërmend

TIRANË- Mjaftoi një "b" dhe Dori nga Tirana fitoi në emisionin "Atak Show" në Report Tv plot 6000 euro. Pas makinës, së fituar disa javë më parë, një tjetër telefonatë ka arritur të shpërblehet me lojën e fjalës në "Atak Show". Dori arriti të zbulonte, pas bonusit të dhënë nga autorët se pas atyre shkronjave ishte fjala "gribë", një lloj krehri më dhëmbëza të mëdha.  

Dori do të duhet të vijë në studion e Report Tv për të marrë paratë e fituara me vetëm një telefonatë, brenda vetëm pak minutash.

Përgjatë dy sezoneve, të shumtë kanë qenë fituesit që kanë arritur të marrin çmime në vlera monetare nga më të ndryshmet. Më e fundit ishte në 30 janar ku Ergys Shaba fitoi makinën " Suzuki Vitara" ngjyrë të zezë, e cila kapte shifrën e 23 mijë eurove, e ndërsa më herët në gushtin e kaluar një telefonues arriti të fitonte 4500 euro.

Ky emision transmetohet çdo ditë nga e hëna në të premten në orën 19:00 dhe të shtunë-diel në orën 21:00 në ekranin e Report Tv.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se po shkojmë drejt një izolimi të dytë?

Komento

Komente

 • Shabani: 16/02/2020 09:50

  Dhe ne sna lini te veme nje ndeshje e ta pime birren me qef.

  Përgjigju
 • Fukara: 16/02/2020 04:15

  Tmerr ca pershkrimi. Behet millioner thote arttikulli ngaqe fitoi 6000 euro. Thoni me mire qe beni PR per emisionin se ky nuk eshte asgje me shume sesa "click bait" Shqiptarja po bie poshte e me poshte ne cilesine e cka publikon.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Përkujtohen në një ditë Pavarësia dhe gafa e Bashës: Flamuri i Kastriotëve u ngrit për herë të parë në kështjellën e tyre më 28 nëntor 1944 (Video)