Temperatura të ulëta dhe reshje dëbora, zbardhet Puka

Puka është zbardhur nga reshjet e dëborës! Sipas të dhënave nga bashkia, nuk ka rrugë të bllokuara për momentin. Apel i është bërë drejtuesve të mjeteve që të përdorin gomat e dimrit dhe zinxhirët në akset më problematike, në mënyrë që të shmangen aksidentet.


Lajmi kryesor:

Zbardhet Shqipëria, temperatura të ulëta e reshje dëbore, bllokohen fshatra malorë! Korça, Llogaraja e Thethi 'veshin' mantelin e bardhë! Rruga e Arbrit e kalueshme me zinxhirë


J.GJ./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

Berisha në Pallatin e Sportit në Shkodër! Të pranishëm në takimin e tij me demokratët edhe Voltana Ademi dhe Bardh Spahia