Tenderi korruptiv në RTSH me vlerë 1 mln dollarë, kush janë 3 bashkëpunëtorët e Thoma Gëllçit! Zbardhen emrat

Report Tv ka mësuar se kanë rënë në pranga Julian Tapia, Alban Malaveci dhe Ervin Muraj. Të tre janë anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave të cilët kanë bashkëpunuar në Thoma Gëllçin, në tenderin korruptiv prej 1 mln euro.


Lajmi kryesor:

Korrupsion në tenderin rreth 1 mln $ për kanalin 'Agro', SPAK arreston ish- drejtorin e RTSH-së, Thoma Gëllçi! Në pranga edhe 3 punonjës


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Kina shokon me represionin brutal ndaj ujgurëve